KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 15728148
nr 1572 8148
Blandteknik
Oidentifierad konstnär. Signerad E Lind, Kvinna vid piano, 56x43 cm, yttermått inklusive ram: 60x48 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
1.200 kr
måndag 23 oktober 2023
kl 18:47:49
100 kr
150 kr
200 kr
600 kr
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
700 kr
800 kr
1.100 kr
1.000 kr
1.100 kr (Budbetjänt)